محصولات خاص و متفاوت

LUXURY

تعریف جدیدی از محصولات خاص پردازی شده

شاهکار هنری صنعتی 

MADE IN IRAN

حلقه گم شده و متمایز در ثروت سازی

با سلام و عرض ادب

                               سبک جدید و خاصی برای اولین بار در ایران در حال اتفاق می باشد و بنا به دلایلی که مختصرا در ذیل آمده است نادیده گرفته شده است ، سبکی که در جهان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و اتفاقا یکی از حلقه های مهم در ثروت سازی و ارزش گذاری می باشد .

پروژه ای منحصر به فرد و با سبک کاملاً ایرانی تعریف شده است که مراحل پایانی خود را طی می نماید و بزودی در در مراسمی شایسته افتتاح میشود .

این پروژه دارای ابعاد بسیار مختلف و متفاوتی می باشد . راه کارهای این پروژه بسیار جسورانه و منحصر به فرد می باشد 

در فاز اول این پروژه از ایده های تاریخی و بکر ایرانی استفاده  شده و اثری بصورت انحصاری و کاملا منحصر به فرد و خاص پردازی شده خلق شده است که علاوه بر اینکه فاقد مشابه داخلی و خارجی می باشد از لذت بصری فوق العاده ای برخوردار بوده و سبک جدیدی به جهان معرفی میشود .

به چالش کشیدن ایده های مرسوم و سنتی هر کشوری می تواند جذابیت جدیدی خلق نماید ، جذابیتی که توانایی ذوب نگاه همگان را در خود داشته باشد و بتواند تاریخ و تفکر ایرانی را صادر نماید که از اهداف اصلی این پروژه می باشد .

 شاید استفاده از محصولات لوکس و تجملاتی و به اصطلاح جهانی ( لاکچری ) در کشور ما با توجه به موقعیت های حساس مملکت و رهنمود های مقام معظم رهبری و تحریم های ناجوانمردانه دشمنان امری ناخوشایند باشد و مورد انتقاد قرار گیرد  ( البته فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد خروج ارز بابت محصولات خاص بوده است و نه تولید داخلی آنها )  ولی نباید فراموش کرد که درصدی از جامعه هر چندکم دربالاترین سطح رفاه ممکن در حال زندگی می باشند . اشخاصی که محصولات عادی و در دسترس عموم که اکثرا بصورت انبوه تولید شده اند را نمی پسندند و رضایت آنها را جلب نمی کند لذا به دنبال برندهای مشهور جهانی و وسایل خاص ، تک ، آنتیک و به قول معروف لوکس ولاکچری هستند تا وجه تمایز خاص خود را داشته باشند .

این وجه تمایز می تواند در این پروژه و با سبک کاملاً ایرانی اتفاق بیافتد 

نا گفته نماندکه کشور ایران یکی از بزرگترین مصرف کنندگان محصولات لاکچری در جهان می باشد . 

هزینه های عجیب و غریبی که در این زمینه صرف میشود برای عموم قابل درک نمی باشد !

 

قطعا بازار داغ  قاچاق محصولات لوکس و لاکچری در ایران وجود داشته ، دارد و خواهد داشت متاسفانه حاشیه سود عجیب و غریب آن نیز در وحله اول به جیب تولید کنندگان خارجی می رود و بعد این دلالان هستند که از این حیث منتفع می شوند .

 

با این توصیف چه اشکالی وجود دارد که محصولات خاص ، متفاوت ، لوکس ولاکچری آن هم با ایده های ایرانی و تاریخی تولید شود که در دنیا مشابه نداشته باشد و بتواند علاوه بر تامین نیاز بازار ایران و افراد خاص پسند گزینه صادرات را هم مورد هدف قرار دهد .

 

طبق فرمایشات مقام معظم رهبری  ایشان هم با خروج ارز برای محصولات لوکس و لاکچری همانند عموم جامعه مخالف می باشند ولی طبق گفته های ایشان تولید و صادرات ضامن بقای هر مملکتی می باشد فلذا تولید اینگونه محصولات برای استفاده همان درصد کم و عدم خروج ارز و حتی هدف گذاری برای صادرات و نمایش تاریخ ایران به سبک جدید می تواند نقطه عطفی برای اینگونه محصولات در ایران باشد و به قول ایشان باید از یک نقطه شروع کرد .

خوشبختانه آنقدر در کشور نخبه داریم که مسائل علمی ، دفاعی و فضایی را سروسامان بدهند و از این حیث مشکلی احساس نشود و بتوانیم در سطح بین الملل پیگیر اینگونه امور باشیم .

بقول آقای ( جک ما ) ( صاحب امتیاز سایت خرده فروشی علی بابا در چین ) که می گوید :   بر عکس عمل کنید  ؟!

زیرا ثروت و موقعیت های خاص و ایده ها در برعکس عمل کردن پدیدار میشوند و ادامه می دهد وقتی مردم نگرانند من خوشحالم وقتی مردم خیلی خوشحال هستند من نگران میشوم ، نگران مسائلی که رئیس جمهور نگران آنها است نباشید نگران چیزهایی باشید که هیچکس نگرانشون نیست و دقیقا فرصتها همین جا هستند ؟! 

 

قطعا تولیداتی که توانایی ثروت سازی داشته باشند و از  تفکر ایرانی و تاریخ بزرگ ایران همراه با تکنولوژی های جدید ایجاد شده باشند ، توانایی ورود ایران را به جایگاه جدید جهانی در محصولات خاص و لاکچری دارند و علاوه بر اشتغال زایی متفاوت ،  تاریخ قدرتمند ایران و ایرانی را به سبک جدید به دنیا معرفی می نمایند .

 

بالاخره باید برای این زمینه از یک نقطه شروع  کنیم و ایجاد انگیزه ، ایده و برند سازی انجام دهیم و با قدرت برند و محصولات منتسب به آن در جهان تاثیر گذار باشیم .

 

ما مدعی کشوری با پهنای گسترده ، سنت و تاریخ چند هزار ساله می باشیم و فقط بسنده کرده ایم به اشیای قدیمی و تاریخی کشورمان آن هم در موزه های ایران و جهان ؟

چرا محصولاتی نداشته باشیم که الهام گرفته از سنت و تاریخ مان باشند تا بتوانیم آنها را به سبک امروزی به جهان عرضه کنیم ؟

دنیا به تاریخ کشورها بها می دهد و آثار برگرفته از تاریخ ، جایگاه خاص خود را در دنیا دارد .

ایده هایی که متفاوت باشند و از دل تاریخ ایران بیرون آمده باشند و فراتر از آن خاص پردازی هم شده  باشند می توانند با تفاوت بسیار زیاد لذت بصری جدیدی را در دنیا ایجاد کنند .

لذا به تدریج می توانیم محصولاتی را تولید کنیم که درراستای اقبال جهانی بوده وبرندهای قدرتمند جهانی درزمینه محصولات لوکس و لاکچری داشته باشیم و در نهایت با فرهنگ خودمان مخاطبان جهانی را مورد هدف قرار دهیم .

این هم  سبکی متفاوت برای  ورود به بازارهای جهانی می باشد که بسیار زیاد و تقریبا " کلاً " نادیده گرفته شده است ؟!

به هر حال چه بخواهیم و چه نخواهیم مصرف کنندگان اینگونه محصولات درایران و جهان وجود دارند و تولید اینگونه محصولات می تواند باعث ایجاد کسب و کاری جدید و بروز شود و ارزش افزوده فوق العاده ای خلق نماید وحداقل اینکه در آینده ای نزدیک علاوه بر ورود ارز به کشور ، می تواند به اندازه سهم خود بازارکالاهای لوکس و لاکچری را تحت تاثیر قرار دهد پس چه بهتر که این اتفاق بر گرفته از سنت و تاریخ کشورمان باشد و باعث حفظ و ارتقاء و تولید ایده های نو در این زمینه شود .

 

در این راستا و با هدف ایجاد برند جهانی در زمینه محصولات لوکس و لاکچری

همچنین تولید استارت آپ و اپلیکیشن با استفاده از فرهنگ ، سنت و تاریخ ایران

و ایجاد ارزش افزوده فوق العاده

همچنین جلوگیری ازعدم خام فروشی متریال های گران قیمت کشورمان

وایده پردازی به سبک جدید

بر آن شدیم تا اولین محصول خاص و متفاوت ایران را با بکارگیری

 المان های تاریخی ، سنتی و فرهنگی ایران

بسازیم

 

بزودی رونمایی از این محصول سنتی ، خاص ، متفاوت و لاکچری در مراسمی در خور اتفاق خواهد افتاد

فاز نهایی این پروژه اتفاق بسیار جسورانه ای می باشد که خبر آن قطعاً و با تضمین 100% در تمام خبرگزاری های

معتبر دنیا و شبکه های اجتماعی منتشر خواهدشد 

 

علی مروی

مخترع ، ایده پرداز ، خاص پرداز  

 

قابلیت ورود اسپانسر و سرمایه گذار با شرایط فوق العاده

 09021112050